Firmamız, sürdürülebilir başarı ve çevreci anlayışla, daha yaşanılabilir bir çevre için, üretim süreçlerinin tüm aşamalarında çevresel duyarlılık kriterlerini benimseyerek.

İletişim Bilgileri

  • 0545 272 45 72
  • server@nardotekstil.com
  • Pzrt – Cmrt : 08:00 – 18:00 (Pazar Kapalı))
  • Kale, Şirin Sk. No:5, 16450 Kestel/Bursa

Hakkımızda

Home Hakkımızda
Şirketimiz Hakkında

Nardo Tekstil

Şirketimiz Hakkında Nardo Tekstil HAKKIMIZDA: Sektörünün lider firmalarından olan, başta medical sektörü olmak üzere iç fiyim ve ev teksilinde kullanılan her tür renk, ebat ve desende lastik üretimi yapmaktadır, özellikle şu günlerde üretimimizin büyük kısmı koruyucu maske lastiği, tek kullanımlık maske lastiği, yüz maskesi lastiği, ameliyat maske lastiği, N95 maske lastiği ve Yatak Şeridi üzerinden oluşmaktadır. Piyasanın kabul ettiği standart ürünlerin yanı sıra firmanıza özel ebat renk ve desenlerde üretim yaptırmak için iletişime geçebilirsiniz. Entegre yapısı ve yüksek üretim kapasitesi sayesinde kısa termin ve uygun fiyatları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir

Misyonumuz

Teknolojisi,yetişmiş insan gücü ve mutlu çalışanları ile sosyal sorumluluk bilinci içinde çevreye ve topluma fayda sağlayan,sosyal refahı koruyup geliştiren,kaliteden ödün vermeksizin en hızlı hizmeti verebilen bir firma olduğumuza inanıyoruz.

Vizyonumuz

İstikrarlı,Dürüst ve güvenilir bir kurum olmayı vazgeçilmez bir değer olarak kabul ederken kalite ve hizmet anlayışımızdan ödün vermemek.Başarının anahtarının disiplinli ve planlı çalışmaktan geçtiğini kendine ilke edinerek,insana ve teknolojiye yatırım yaparak kaliteli ve hızlı üretimin sürekliliğini sağlamak. Gerçekleştirdiği üretim ve ticari faaliyetlerin bütününde kurumsal yönetimin ,sosyal uygunluğun ve etik değerlerin örnek uygulayıcılarından biri olmak.